Підписання договору на передачу університету першої частини обладнання та майна в рамках проекту «Європейський розвиток Донецького національного університету» між ДонНУ та ІСДПА

Мета проекту: 

Забезпечити старт стратегічної програми відновлення та інноваційного розвитку Донецького національного університету у Вінниці через підтримку визначених «точок зростання», напрацьованих академічною спільнотою ДонНУ. Реалізація проекту дозволить створити на базі Донецького національного університету у Вінниці сучасний університет європейського типу.

Короткий опис проекту: 

06.07.2015 між ДонНУ та ГО «Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу» був підписаний договір на передачу університету першої частини обладнання та майна, що було придбане в рамках проекту «Європейський розвиток Донецького національного університету», який підтриманий МФ «Відродження».

Від ДонНУ договір підписав ректор Роман Федорович Гринюк, від ГО «Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу» - голова інституту Володимир Порфирович Кіпень.

Завдяки отриманому обладнанню будуть: створені мобільні комп'ютерні класи із використанням «хмарних технологій»; введена в дію дослідницька лабораторія для природничих факультетів; створений програмно-апаратний комплекс для дистанційного навчання та підтримана розробка дистанційних курсів, в тому числі іноземними мовами; створений лінгафоний кабінет, медіалабораторія та електрона бібліотека.

Найближчим часом університет чекає на наступну партію обладнання та майна. Дякуємо нашим партнерам та друзям із МФ «Відродження» та ГО Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу» за надану допомогу та підтримку!
 

visit_photo

visit_photo

visit_photo

30.06.2016
Тривалість проекту: 
30.06.2016