Інформація щодо реалізації проекту «Європейський розвиток Донецького національного університету у Вінниці»

Керівник проекту: 
Гринюк Р.Ф.
Мета проекту: 

В рамках реалізації проекту «Європейський розвиток Донецького національного університету у Вінниці» завершено «тендерну фазу» втілення першого етапу. Проведено тендерні конкурси по закупівлях комп'ютерного, мережевого та серверне устаткування, програмного  забезпечення, яке необхідне для впровадження 1 етапу проекту, послуг щодо впровадження інформаційних систем, лабораторного обладнання для хімічних та фізичних лабораторій на загальну суму 3108550,74 грн. Розпочався процес підписання угод на постачання матеріально-технічних ресурсів та послуг із переможцями тендерного конкурсу. Таким чином, здійснено важливий крок з технічного забезпечення всіх основних напрямків проекту. 

Водночас відбувається втілення завдань проекту з таких напрямків, як «Академічна мобільність, дистанційне навчання, міжнародне співробітництво та файндрайзинг», «Створення електронної  бібліотеки». З метою обговорення можливостей розвитку академічної мобільності ректор ДонНУ Гринюк Р.Ф. (керівник проекту), Кіпень В.П. (менеджер проекту), проректор ДонНУ Орєхова Т.В. (керівник одного з напрямів проекту) відвідали Центральноєвропейський університет (м. Будапешт). Віце-Голова ІСДПА Теміров Ю.Т. обговорив з керівництвом Інституту міжнародних відносин Варшавського університету подальше співробітництво в сфері академічних обмінів.

Філософ Дацюк С.А. прочитав курс лекцій студентам історичного факультету ДонНУ на тему «Україна в новому світовому устрої».    

Короткий опис проекту: 

Інформація щодо реалізації проекту «Європейський розвиток Донецького національного університету у Вінниці»

30.06.2016
Тривалість проекту: 
30.06.2016