Підписання договору між ДонНУ та ІСДПА

07.07.2015

Вчора, 06.07.2015, між ДонНУ та ГО «Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу» був підписаний договір на передачу університету першої частини обладнання та майна, що було придбане в рамках проекту «Європейський розвиток Донецького національного університету», який підтриманий МФ «Відродження».

Від ДонНУ договір підписав ректор Роман Федорович Гринюк, від ГО «Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу» - голова інституту Володимир Порфирович Кіпень.

Завдяки отриманому обладнанню будуть: створені мобільні комп'ютерні класи із використанням «хмарних технологій»; введена в дію дослідницька лабораторія для природничих факультетів; створений програмно-апаратний комплекс для дистанційного навчання та підтримана розробка дистанційних курсів, в тому числі іноземними мовами; створений лінгафоний кабінет, медіалабораторія та електрона бібліотека.

Найближчим часом університет чекає на наступну партію обладнання та майна. Дякуємо нашим партнерам та друзям із МФ «Відродження» та ГО Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу» за надану допомогу та підтримку!

visit_photo

visit_photo