СТРАТЕГІЧНА ВЕЧІРКА ФОНДУ «ВІДРОДЖЕННЯ»: ВІДКРИВАЮЧИ УКРАЇНУ

30.01.2018

Голова Інституту Володимир Кіпень прийняв участь в заході Міжнародного фонду «Відродження» - Стратегічній вечірці «Відкриваючи Україну». Мета дискусії, в якій прийняли участь до 50 експертів, керівників громадських структур, грантодавців, полягала в обговоренні напрямів та пріоритетів діяльності громадянського суспільства в наступні роки.

Вступні слова виголосили Олександр Сушко, виконавчий директор фонду та Ольга Айвазовська, в.о. голови правління фонду. З ключовою промовою виступив Євген Бистрицький, виконавчий директор МФ «Відродження» впродовж останніх 20 років (1998-2017). Останній наголосив на необхідності нового осмислення задач українського громадянського суспільства, враховуючи посталі виклики, ключовим з яких є спротив старої системи проти оновлення і реформ в інтересах майбутнього країни. Учасники висловлювали глибоку вдячність Євгену Бистрицькому за його 20-річну роботу по розбудові громадянського суспільства, величезний вклад в оновлення країни.

Спікери обговорювали стратегічні дилеми в координатах відкритого суспільства на 4-х дискусійних панелях: «Спроможна і доброчесна держава», «Від громадського контролю до громадської участі», «Дилеми прав, безпеки та справедливості», «Україна в Європі та світі: спільні цінності й національні інтереси».

Обмін думками та дискусії стануть способом напрацювання відповідей на питання «як рухатись далі».