ЗМІ ПРО РЕФОРМУ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА РОЗВИТОК ОТГ ВІННИЧЧИНИ

15.05.2018

У Вінницькій обласній Раді 14 травня за участі Голови Ради Олійника А.Д. відбулося підбиття результатів ІІ обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Секретар конкурсної ради Ірина Ярошинська представила узагальнені підсумки персональних оцінок експертами всіх поданих на конкурс матеріалів. У конкурсі прийняли участь 36 журналістів із 32 засобів масової інформації області, які подали 69 робіт. У конкурсі взяли участь журналіти трьох всеукраїнських ЗМІ, 20 – обласних і 9 – районних. Матеріали оцінювались за критеріями актуальності, фаховості (знання тематики), креативності, дотримання етичних норм та журналістських стандартів.

Визначені найкращі журналістські роботи та затверджені переможці і призери, відзначення яких буде проходити 6 червня на День журналістики. Грошові винагороди за свої матеріали отримають 18 вінницьких журналістів.

Член обласної конкурсної ради Володимир Кіпень зазначив зростання рівня висвітлення процесів реформи децентралізації у ЗМІ, загалом більш високі показники професійності, повноти та майстерності поданих журналістських матеріалів у порівнянні з минулим роком. Була підтримана його пропозиція внести доповнення в Положення про конкурс щодо введення ще однієї номінації – за матеріал, який отримав найбільший суспільний резонанс.

Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» ініційований обласною Радою. Проводиться вдруге в рамках виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки задля сприяння демократичним змінам в Україні через підвищення обізнаності й прихильності населення до реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.