Завершується другий тиждень стажування студентів Донецького національного університету ім. В.Стуса

27.10.2016

 

Завершується другий тиждень стажування студентів Донецького національного університету ім. В.Стуса в університеті ЛНУ ім. Франка. Окрім лекцій та практичних занять, роботи у Науковій бібліотеці, студенти були присутні на Міжнародній науковій конференції "Михайло Грушевський: учений, політик, державний діяч". До 150-річчя від дня народження М.Грушевського понад 100 науковців з України, Литви та Польщі представили свої дослідження різних аспектів діяльності видатного історика.
Студенти-юристи взяли участь у зустрічі з адвокатом у рамках проекту "З юристом на каву", яку організувала Студентська рада юридичного факультету ЛНУ ім. І.Франка. 
Попри щільний графік та сльозливу львівську погоду, нам вдалось піти на екскурсію давніми кварталами міста і, навіть, увечері приєднатись до гри "Хто я?", на яку запросили студенти факультету управління фінансами та бізнесу.

Академічна мобільність у форматі стажування реалізується в рамках проекту "Європейський розвиток ДонНУ" за підтрики міжнародного фонду "Відродження"