ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЕКТУ ДЛЯ МІНТОТ

17.08.2019

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України затвердило звіт фахівців Інституту за проектом «Особливості комунікації з мешканцями тимчасово окупованих територій (оцінка та пошук нових моделей)». Підготовлений аналітичний звіт передано спеціалістам міністерства для вивчення та впровадження рекомендацій.

На основі комплексного дослідження проаналізовані особливості комунікації з мешканцями тимчасово окупованих територій. Виконана оцінка існуючих та пошук нових моделей інформаційної політики України відносно жителів непідконтрольних територій Донбасу. Розглянуто сегментацію населення непідконтрольних територій за їх політичними орієнтаціями. Характеризуються запит на інформацію та сприйняття інформаційного контенту жителями непідконтрольних територій. Пропонуються рекомендації по вдосконаленню комунікаційної політики  щодо людей за лінією розмежування.

Дослідження «Особливості комунікації з мешканцями тимчасово окупованих територій (оцінка та пошук нових моделей)» проведене громадською організацією «Донецький інститут соціальних  досліджень і політичного аналізу» за підтримки Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України в червні-липні 2019 р.

Розширене резюме звіту дивитись на сайті: В.П.Кіпень, С.В.Бондаренко. Особливості комунікації з мешканцями тимчасово окупованих територій (оцінка та пошук нових моделей). Аналітичний звіт. Вінниця: ДІСДПА, 2019. 92 с.