ВІЗИТ ГОЛОВИ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ПРОЕКТУ

13.10.2016

Для забезпечення повної прозорості роботи  і контролю за ходом реалізації затверджених завдань Міжнародним фондом «Відродження» створена Наглядова рада Проекту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці - 2016». В неї ввійшли відомі політичні та громадські особи, професори університетів. Очолює Раду Олексій Рябчин, народний депутат України, який раніше вчився і працював в ДонНУ.

По завершенню 1-го етапу Проекту  у вересні Фонду, який підтримує Проект, та Наглядовій раді був наданий Проміжний змістовний звіт з результатами роботи по всім 5-ти напрямам Проекту. 13 жовтня голова Наглядової ради завітав до університету з місією безпосереднього ознайомлення з досягненнями та проблемами реалізації проектних задач. Змістовна розмова гостя відбулась з ректором, керівником Проекту Р.Гринюком, генеральним координатором Проекту, головою ІСДПА В.Кіпенем, координаторами напрямів, головою Студентської ради.  Зазначено успішне виконання основних задач етапу. Викликали зацікавленість і схвалення діяльність по розвитку дистанційного навчання та дистанційних курсів для ЗНО (з орієнтацією на запити з Донбасу), форми інноваційної академічної діяльності та внутрішньої академічної мобільності студентів, практика співпраці в цьому з ЛНУ ім.І.Франка.  Зверталась увага на затримку з введенням в дію студентського коворкінг-центру, для якого повністю закуплене і зібране все обладнання проте саме приміщення потребує ще ремонту та встановлення нової вентиляції. Гість оглянув майбутній студентський центр, поспілкувався з членами Студради. Університет орієнтується вирішити проблему з приміщенням центру уже в листопаді.

За результатами візиту та оцінки виконаного Наглядова рада рекомендуватиме Фонду продовжити підтримку Проекту для його повного завершення.