Студенти біологічного факультету ДонНУ ім. В. Стуса про стажування в ЛНУ ім. І. Франка

18.10.2016

 

«Проходили стажування з 03.10.2016 по 14.10.2016 у Львівському національному університеті імені Івана Франка у чудовому місті Львові. Таку можливість нам дав проект фонду «Відродження» за підтримки інституту соціальних досліджень і політичного аналізу у рамках академічної мобільності студентів.

Представники ЛНУ ім. Івана Франка зустріли дуже привітно, у перший же день, провели екскурсію по навчальним корпусам університету та головному корпусу.

Під час стажування були організовані екскурсії у  зоологічний та палеонтологічний музеї ЛНУ ім. Івана Франка. Ці музеї є одними з найдавніших у Європі, та справили неймовірні враження від того масштабу музейних експонатів та роботи, яку зробили вчені та працівники для збору і зберігання цього скарбу.

Мали змогу відвідати гербарій, який розташований у приміщенні біологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

Роман Ярославович провів екскурсію у Науковій бібліотеці ЛНУ ім.. Івана Франка, де ознайомив нас з величними стінами цієї будівлі, розповів історію бібліотеки, провів у архіви де зберігається дуже багато книжок різних тематик. Ми були дуже враженні читальною залою, яка має неймовірний інтер’єр, хотілось взяти якусь цікаву книжку та  поринути у її світ.

Наталія Зиновіївна провела нам екскурсію по величному місту Лева, вулицею Академічною, Театральною, від колегіуму езуітів до будівлі Галицького сейму. Її розповідь була настільки цікавою, що за дві години екскурсії ми не відчували втоми, а були натхненні враженнями.

Наш куратор (порадник) на біологічному факультеті Антоніна Володимирівна опікувалась нами під час стажування, знайомила з завідувачами кафедр, з науковими керівниками, показувала де знаходиться та або інша аудиторія, сприяла зручним умовам для того, щоб ми не відчували незручностей у навчанні.

Представники Львівського національного університету імені Івана Франка а саме біологічного факультету сприяли тому, щоб наше стажування проходило в спокійних та зручних умовах.»

Куцевол Аліна, студентка 4 к., біологічного факультету ДонНУ ім. В. Стуса.