СТАЖУВАННЯ 3-Ї ГРУПИ СТУДЕНТІВ З ВІННИЦІ В ЛНУ ІМ.І.ФРАНКА

10.11.2016

1 листопада 10 студентів  філологічного, економічного та факультету іноземних мов були присутні на Урочистій академії та святковому концерті з нагоди 98-ї річниці від дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Захід відбувався у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Нагадуємо, що в рамках програми академічної мобільності студентів наразі на стажуванні в ЛНУ ім. І. Франка перебуває ІІІ група студентів ДонНУ ім. Василя Стуса.

2 листопада відвідали музей історії Університету, а 4 листопада – екскурсію Львовом. Цього разу екскурсія вийшла тематичною – говорили про відомих письменників, філологів, економістів, банкірів, які жили і працювали у м. Львів.

8 листопада були  екскурсії у Львівському Будинку вчених, поринули у атмосферу Львова австрійських часів та балів, які проводились у тодішньому Шляхетському казино.

 

 

Програма академічної мобільності студентів профінансована Інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу (голова інституту В.П.Кіпень) за проектом «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці – 2016», підтриманим МФ «Відродження». Всього на стажуваннях і дипломних практиках в університетах-партнерах побуває 60 бакалаврів і магістрів впродовж жовтня- листопада 2016 р.