СОЦІАЛЬНІ ІНДИКАТОРИ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

13.06.2019

Голова Інституту Володимир Кіпень 12 червня провів тренінг «СОЦІАЛЬНІ ІНДИКАТОРИ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ» для журналістів Вінниці.

Виясняли як оцінювати реформу за соціальними показниками, які виклики реформу і громади чекають впродовж 2019 - 2020 рр. Офіційні заяви про завершення адміністративно-територіального переустрою в країні і проведення місцевих виборів восени 2020 р в нових об’єднаних громадах виявляють великі виклики. Зокрема, що слідуватиме за неминучим переходом від добровільності об'єднання до адміністративної примусовості? Адже за 4 р об'єднали 39% громад в країні, 61% ще залишились. Потрібно за рік зробити набагато більше, ніж за попередні 4 роки.

Особлива увага була приділена проблемі конфліктів у процесі впровадження реформи і при взаємодії громад. Які конфлікти потрясають ОТГ та як їх продуктивно розв'язувати?

В ході обговорення висловлювались побоювання, як би у вирі нинішніх політичних перемін "з водою не виплеснули і дитя"... – позитивні результати реформи децентралізації влади. Захід проведений у співпраці з Вінницьким прес-клубом

 #Вінницькийпресклуб