Новини

09.12.2016

07 грудня 2016 року у рамках проекту  Інституту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці – 2016» (підтриманий Міжнародним фондом «Відродження») в університеті відбулась робоча нарада проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Р.Ю. Подольського з координатором напрямку «Комплексний розвиток дистанційної форми навчання ДонНУ» Л.А. Мартинець та викладачами, які подали свої взірцево-типові курси на конкурс в системі Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment.

,
08.12.2016

На фото: В.Кіпень і М.Пржигода; філософський ф-т Карлова університету

Відбувся візит голови Інституту Володимира Кіпеня 5-6 грудня в Празький Карлів університет, провідний вуз Чехії та один із авторитетних лідерів європейської університетської освіти. Метою візитубуло наповнення конкретним змістом Меморандуму про співпрацю між ДонНУ ім. Василя Стуса та Карловим університетом, підписаного ректором ДонНУ під час візиту ректорів українських вузів в Чехію в листопаді 2016 р.

,
05.12.2016

Інститут долучився до масштабного всеукраїнського проекту "Підвищення рівня підготовки до виборів та політичної участі в Україні". У період із 30.11 по 3.12.2016 було проведено ряд фокус-груп у декількох містах України: Вінниці та Маріуполі із переселенцями, які там мешкають. Мета дослідження була спрямована на   виялення проблем вимушено переміщених осіб у сфері дотримки їх політичних прав та свобод. Після проведення ретельного аналізу результатів планується запуск адвокаційної кампанії направленої на збільшення рівня політичної участі переселенців у житті України.

30.11.2016

Інформаційне повідомлення про виконання плану-графіку робіт з реалізації напрямку «Комплексний розвиток дистанційної форми навчання ДонНУ»

за листопад 2016 р.

 

Мартинець Л.А.

1. Надання консультативної допомоги у створенні взірцевих курсів (магістерські, бакалаврські курси).

2. Надання консультативної допомоги усім зацікавленим особам з проходження курсів ЗНО.

3. Продовження проведення інформаційної кампанії щодо можливостей отримання дистанційної освіти.

 

Попов Д.Р.

,
24.11.2016

Протягом жовтня 2016 року в рамках реалізації проекту "Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці", за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження", доцент кафедри фізіології людини і тварин біологічного факультету, кандидат біологічних наук,Оберемко А.В. проходила стажування в Університеті Вітовта Великого (м. Каунас, Литва).

,
23.11.2016

             Завершується стажування студентів СО «Магістр»  економічного, історичного, хімічного. біологічного ДонНУ ім. Василя Стуса у ЛНУ ім. І. Франка.

Нагадуємо, що в рамках програми академічної мобільності студентів наразі на стажуванні в ЛНУ ім. І. Франка перебуває ІV група студентів ДонНУ ім. Василя Стуса.

Цього разу, окрім вже традиційних екскурсій в музеї Університету, Науковій бібліотеці та мальовничим Львовом студенти відвідали Оперний театр. Також запланована екскурсія у Личаківський некрополь.

22.11.2016

Цього тижня на платформі “Прометеус” стартував онлайн курс із візуалізації даних. Як відомо, візуалізація даних у сучасному суспільстві є одним із основних способів структурації великих масивів інформації, якої нині виробляється в тисячі разів більше, ніж навіть у ХХ ст. 

Основні теми курсу:

21.11.2016

       Минулого тижня відбувся візит професорів факультету математики та інформаційних технологій – Лосєвої Наталії Миколаївни та Пузирьова Володимира Євгеновича до університету у м. Лодзь (Польща), що мав за мету поновлення договору про співпрацю Донецького національного університету імені Василя Стуса з одним з найкращих світових університетів. Лодзинський університет посідає 76 місце у QS University Rankings: Emerging Europe and Central Asia (EECA), має багаторічну історію навчання студентів, розвитку наукових шкіл, багаті педагогічні традиції.

17.11.2016

На фото:  В.Кіпень з Д.Ткаченко, директором Фабрики думок "Донбас", радником міністра з інформаційної політики

16 листопада 2016 року в м. Київ відбулася IV щорічна конференція аналітичних центрів «Розбудова аналітичної спільноти для реформ та змін», в якій прийняв участь і Голова Інституту Володимир Кіпень. Рамки панельної дискусії були задані виступом Євгена Бистрицького, виконавчого директора МФ «Відродження». Він окреслив ключові дилеми роботи українських неурядових аналітичних центрів в сучасних умовах.

11.11.2016

10 листопада 2016 року у рамках проекту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці  - 2016» (підтриманий Міжнародним фондом «Відродження») в університеті відбулась робоча нарада проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Р.Ю. Подольського з генеральним координатором Проекту, головою ІСДПА В.П. Кіпенем, координатором напрямку «Комплексний розвиток дистанційної форми навчання ДонНУ» Л.А. Мартинець.

Страницы