ОБГОВОРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ПРОЕКТУ «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РОЗВИТОК ДОННУ У ВІННИЦІ - 2016»

21.09.2016

На робочій нараді у ректора ДонНУ Гринюка Р.Ф. пройшло обговорення 4-х місячної роботи за Проектом. Основні результати проміжного звіту представив В.П.Кіпень, генеральний координатор проекту. Підкреслено планову роботу за всіма п’ятью напрямами: розвитком дистанційної освіти, міжнародним співробітництвом та внутрішньою академічною мобільністю, створення студентського Центру співпраці та співдружністю з Львівським національним університетом по стажуваннях і практиці студентів. Повністю реалізовані через тендерні процедури закупки комп’ютерного і офісного обладнання, завершені закупки меблів для студентського Центру. Ці матеріальні цінності на суму майже 440 тис.грн. передані від Інституту в ДонНУ.

Координатори напрямів доповіли про стан виконання своїх планових завдань. Ректором  ДонНУ, який є керівником Проекту, відмічено деяке відставання у часі в окремих позиціях з напрямку дистанційної освіти, у проведенні ремонту приміщення для студентського Центру. Визначені найближчі задачі і відповідальних за їх розв’язання.

Зроблене на першому етапі дозволяє стверджувати: маємо успішне просування в реалізацій цілей Проекту. Попереду більш інтенсивна змістовна робота Інституту та ДонНУ в наступні чотири місяці.

Проект Інституту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці - 2016», затверджений Програмною радою Міжнародного фонду «Відродження», розрахований на 8 місяців 2016 року і отримав фінансування в розмірі 2 млн.100 тис. грн.