Модернізація дистанційної освіти в ДонНУ продовжується

16.09.2016

16 вересня 2016 року о 15:00 в університеті відбулась робоча нарада консультанта та координатора напряму «Комплексний розвиток дистанційної форми навчання ДонНУ» з викладачами-розробниками семи курсів із загальноосвітніх предметів, які складаються при проходженні зовнішнього незалежного оцінювання: історія України, українська мова і література, математика, іноземна мова, біологія, фізика, хімія.

Були підведені підсумки першого етапу роботи викладачів. Визначено, що всіма викладачами курси розроблені. Наразі вони викладаються на платформу Moodle викладачами та співробітниками відділу сучасних освітніх технологій ДонНУ.

На нараді окреслена подальша робота викладачів на другому етапі проекту, зокрема підготовка до здачі зовнішнього незалежного оцінювання випускників загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі випускників Донецької області.

Колегам було нагадано, що в Донецькому національному університеті з 01.09.2016 р. до 01.12.2016 р. триватиме конкурс серед викладачів на підготовку в системі Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment чотирьох взірцево-типових курсів (дві магістерські, дві бакалаврські програми) як орієнтирів розвитку дистанційного навчання в ДонНУ.

 

Координатор напряму Проекту з розвитку дистанційної освіти

Мартинець Лілія Асхатівна

завідувач кафедри педагогіки та управління освітою