Міжнародний експертний форум «Україна-Європа: між політичними деклараціями та експертними оцінками»

14.09.2019

13 вересня 2019 р. Теміров Ю.Т., декан факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса, віце-голова ІСДПА взяв участь в І міжнародному експертному форумі «Україна-Європа: між політичними деклараціями та експертними оцінками».

Захід був організований Факультетом міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, Координаційним центром міжнародного діалогу Україна-ЄС, Центром міжнародної безпеки та партнерства.

У вітальному слові проф. М.З. Мальський, Надзвичайний та Повноважний посол, декан Факультету міжнародних відносин ЛНУ імені І. Франка, ініціював створення мережі експертів, наголосив на необхідності налагодження ефективної співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування. Цікаве та відверте обговорення проблем взаємодії експертів та влади за участі українських, польських, словацьких та угорських експертів дозволяє сподіватися на успішну реалізацію амбітних завдань, поставлених учасниками Форуму.