Круглий стіл: Співдружність університетів

17.12.2016

9 грудня  2016 року відбулося засідання круглого столу «Співдружність університетів: студентська мобільність ДонНУ імені Василя Стуса та ЛНУ імені Івана Франка».

З вітальним словом виступили  проректор Нагорняк Тетяна Леонтіївна – проректор з науково-педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інновацій, Голова ради з академічної мобільністі та Удод Микола Васильович – проректор з науково-педагогічної, виховної та соціальної роботи. Вони відзначили позитивний вплив  досвіду академічної мобільності на студентство ДонНУ імені Василя Стуса, побажали стажерам успіхів та перемог у наукових звершеннх.

Студенти з економічного, юридичного, хімічного, біологічного, філологічного, історичного, факультету іноземних мов та факультету математики та інформаційних технологій презентували  результати  власних наукових досліджень, поділилися спогадами та враженнями про життя у Львові,

По завершенню були підведені підсумків стажування  студентів, внесенні пропозицій про подальшу співпрацю з питань академічної  міжуніверситетської  мобільності студентів ДонНУ  імені Василя Стуса і ЛНУ імені Івана Франка, шляхи її покращення, вручення сертифікатів учасникам заходу.

 

Організатори висловлюють  подяку спонсорам (Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу МФ «Відродження») за фінансування  та допомогу у проведенні заходу.