Х Київський безпековий форум «Старі конфлікти і нова динаміка: стратегії для світу, що змінюється»

08.04.2017

6-7 квітня 2017 р. відбувся Х Київський безпековий форум «Старі конфлікти і нова динаміка: стратегії для світу, що змінюється». 

Київський Безпековий Форум проводиться щорічно з 2007 р. Він є основною платформою для обговорення на найвищому рівні найактуальніших проблем в сфері регіональної та глобальної безпеки. Традиційно в роботі Форуму беруть участь провідні політики та експерти з багатьох країн світу. В цьому році серед учасників КБФ – Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр  України Володимир Гройсман, Голова Верховної Ради Андрій Парубій, глави урядів балтійських країн, парламентарі та дипломати.

Показово, що саме під час пленарної сесії Форуму Президент Петро Порошенко повідомив присутніх про рішення Європарламенту схвалити надання Україні безвізового режиму. До обговорення безпекового порядку денного для Європи і світу в рамках Київського безпекового форуму долучилися: заступник голови Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу, декан історичного факультету ДонНУ імені Василя Стуса Юрій Теміров, член Інституту, професор УжНУ Ігор Тодоров, викладачі та студенти кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики Донецького національного університету імені Василя Стуса.