Новини

25.10.2016

Інститут приєднався до реалізації загальноукраїнського проекту «Регіональні голоси - Створюємо мости для демократії» під егідою німецької організації DVV International.

В 9-ти областях України пройдуть кількаденні семінари і тренінги з учасниками – представниками  організацій місцевого самоврядування , активісти громадських організацій та журналісти.

,
24.10.2016

1  жовтня  студенти - стажери з ЛНУ ім. І. Франка відвідали одну з величніших прикрас Вінниччини – Водонапірну вежу, на Європейській площі. Побудована  раніше для житлових потреб, а сьогодні ця семиярусна споруда зачаровує і захоплює своєю величчю.

23.10.2016

Мене звуть Тереза,  мені 18 років, я родом з м. Івано-Франківська. Навчаюся на 2 курсі філологічного факультету ЛНУ імені І. Франка, за спеціальністю «Українська мова і література».  В університеті беру участь у роботі студентського самоврядування, минулого року була учасником Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П. Яцика та Всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови та літератури у м. Полтава.

21.10.2016

Стажер з юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка на Донецькому осередоку Ліги студентів АПУ.

21 жовтня 2016 року студенти юридичного факультету ДонНУ ім. В.Стуса мали змогу відвідати презентацію Донецького осередку Ліги студентів АПУ. Зустріч виявилася надзвичайно привітною і душевною , тому саме це дає змогу зрозуміти, те що до лав Ліги студентів АПУ приєднається ще більше активних та цілеспрямованих студентів (адже на презентації було присутньо близько 100 студентів!). 

 

20.10.2016

18  жовтня 2016 року представники ДонНУ ім. В. Стуса у Вінниці зустріли першу групу студентів ЛНУ ім. І. Франка. В рамках Проекту Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці - 2016», підтриманого МФ «Відродження» та Угоди про академічну мобільність  між університетами на стажування приїхали 14 студентів-бакалаврів з  різних факультетів. Вони  впродовж  12 днів  відвідуватимуть лекції та практичні заняття на відповідних факультетах ДонНУ ім. В. Стуса, працюватимуть в лабораторіях та бібліотечних фондах університету.

 

19.10.2016

За ініціативи Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу та історичного факультету ДонНУ ім.В.Стуса було організовано збір коштів на купівлю цифрових радіостанцій розвідникам з ДУК ПС, що знаходяться на передовій у Донбасі. Наші співробітники, викладачі, студенти, що самі є нині переселенцями з тимчасово окупованої території Донецької області,  відгукнулися на заклик.

18.10.2016

 

«Проходили стажування з 03.10.2016 по 14.10.2016 у Львівському національному університеті імені Івана Франка у чудовому місті Львові. Таку можливість нам дав проект фонду «Відродження» за підтримки інституту соціальних досліджень і політичного аналізу у рамках академічної мобільності студентів.

Представники ЛНУ ім. Івана Франка зустріли дуже привітно, у перший же день, провели екскурсію по навчальним корпусам університету та головному корпусу.

17.10.2016

 

Економічний факультет Донецького національного університету імені Василя Стуса 12-13 жовтня 2016 року в місті Вінниця провів Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні соціально-економічні проблеми держави та регіонів: антикризова стратегія й сталий розвиток», присвячену 50-річчю економічного факультету.

В рамках конференції було проведено міжнародний науково-практичний семінар «Проблеми розвитку зовні

 

15.10.2016

Інститут приєднався до реалізації загальноукраїнського проекту «Регіональні голоси - Створюємо мости для демократії» під егідою німецької організації DVV International.

В 9-ти областях України пройдуть кількаденні семінари і тренінги з учасниками – представниками  організацій місцевого самоврядування , активісти громадських організацій та журналісти.

Страницы