ДОНБАС МЕДІА ФОРУМ 2019

07.09.2019

5-6 вересня у Харкові пройшов ювілейний 5-й «Донбас Медіа Форум», який було організовано ГО «Донецький інститут інформації».  
Заявлена основна тема цьогорічного Форуму - «Час обирати журналістські стандарти».  

Ця знакова медіа-подія зібрала більш 600 учасників з України та світу, серед яких були провідні медіа-експерти на представники національних та регіональних медіа. На Форумі працювало більше 40 платформ, де експерти, журналісти, медіа-менеджери дискутували щодо найбільш актуальних питань сучасного українського медіа-простору.

В роботі Форуму прийняв участь голова Інститут Володимир Кіпень. На дискусійному майданчику «Особливості комунікації з мешканцями тимчасово окупованих територій: інформаційні впливи, ефективність ЗМІ, як побудувати більш ефективну комунікацію» він презентував дослідження щодо інформаційної політики України відносно тимчасово окупованих територій (ТОТ). Дослідження «Особливості комунікації з мешканцями тимчасово окупованих територій (оцінка та пошук нових моделей)» було  виконане В.Кіпенем та С.Бондаренко за підтримки МінТОТ в липні 2019 р. Відбулося активне обговорення проблеми. Результати дослідження зацікавили багатьох учасників Форуму. З основними тезами дослідження можна ознайомитись на сайті Інституту в розділі Актуальна думка.