АНОНС: В ДОННУ ПРЕДСТАВНИЦЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ КОЛЕГ З ЄВРОПЕЙСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (ВІЛЬНЮС)

10.03.2016

За результатами попереднього візиту В.Кіпеня та Ю.Темірова до ЄГУ узгоджено і вже підписано Договір про співпрацю між університетами. Більше того, він відразу наповнюється конкретними формами співробітництва.

Підготовлений приїзд до Вінниці достатньо широкої делегації ЄГУ на два дні - 14-15 березня.

Программа перебування гостей та їх роботи в ДонНУ включає кілька напрямів.

1. Аліна Юшкенє, керівник академічного департаменту ЄГУ, по знайомству з життям ДонНУ -  університету у вигнанні, подібного до університету у Вільнюсі, обговорить програму постійної співпраці.

2. Алла Висоцька проведе семінари для викладачів німецької мови, які вона читає на курсах підвищення кваліфікації в Інституті Гете:

 Abwechslungsreicher und motivierender DaF-Unterricht durch den Einsatz von Filmen (8 академічних годин).

3. Олександр Пупцев, директор Центру дистанційної освіти ЄГУ , проведе низку лекцій, необхідних для вдосконалення дистанційного навчання в ДонНУ: 

1-й день : Інтерактивні лекції – 1)"Організаційні та методичні основи дистанційної освіти у ЄГУ. Оцінка якості розробки дистанційних курсів та їх супровід, включаючи курси іноземної мови". 2) "Організація навчання іноземним мовам у ЄГУ: особливості та реалізація".

2-й день: Інтерактивна лекція "Викладання англійської мови у дистанційному форматі. Приклади навчальних програм, структура курсів, тьюторат". 

4. Карина Баранцева, проектний координатор академічного розвитку ЄГУ, проведе для студентів і викладачів історичного та економічного факультетів тренінг "Формати співпраці з ЄС та європейської інтеграції: перспективи та можливості для Ураїни" (6 годин).

Запрошуються всі зацікавлені. Основне місце лекцій та тренінгів – корпус ДонНУ на Київській 14. Деталі – час та аудиторії – будуть вивішені додатково.

Візит організовано в рамках Проекту Інституту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці», підтриманого МФ «Відродження».