Новини

15.10.2019

Вийшла друком колективна монографія науковців Донецького національного університету ім. Василя Стуса «Сучасні суспільно-політичні процеси у світі та Україні». Розділ «Політичне проектування майбутнього України» підготовлений головою ДІСДПА Кіпенем В.П.

12.10.2019

Експертний круглий стіл в Києві в Укрінформі відбувся 11 жовтня 2019 р. Знані в Україні експерти аналізували стан і тенденції розвитку українського суспільства в основних сферах. Модерував дискусію Олексій Гарань, професор НАУКМА.

Порядок денний фахової дискусії включав наступні базові питання.

09.10.2019

Конференція 9 жовтня 2019 р у Вінниці пройшла дуже змістовно. Своїми баченнями ситуації та перспектив поділилися відомі громадські експерти: Ігор Бураковський, голова Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, Євген Бистрицький, д.ф.н, голова громадського об'єднання «Виборча Рада», Ірина Бекешкіна, директорка Фонду «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва», Максим Панченко, аналітик і журналіст UkraineWorld, Віталій Погосян, представник Вінницької міськради.

14.09.2019

13 вересня 2019 р. Теміров Ю.Т., декан факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса, віце-голова ІСДПА взяв участь в І міжнародному експертному форумі «Україна-Європа: між політичними деклараціями та експертними оцінками».

Захід був організований Факультетом міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, Координаційним центром міжнародного діалогу Україна-ЄС, Центром міжнародної безпеки та партнерства.

07.09.2019

5-6 вересня у Харкові пройшов ювілейний 5-й «Донбас Медіа Форум», який було організовано ГО «Донецький інститут інформації».  
Заявлена основна тема цьогорічного Форуму - «Час обирати журналістські стандарти».  

Ця знакова медіа-подія зібрала більш 600 учасників з України та світу, серед яких були провідні медіа-експерти на представники національних та регіональних медіа. На Форумі працювало більше 40 платформ, де експерти, журналісти, медіа-менеджери дискутували щодо найбільш актуальних питань сучасного українського медіа-простору.

30.08.2019

Голова ДІСДПА Володимир Кіпень підготував для публічного обговорення проблем розв’язання ситуації війни і протистояння на Донбасі статтю щодо підходів та інформаційних інструментів в комунікації з населення Донбасу.

Повний текст знаходиться розділі «Публікації».

Матеріал підготовлений на замовлення Інституту демократії імені Пилипа Орлика.                                                                                                                                

17.08.2019

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України затвердило звіт фахівців Інституту за проектом «Особливості комунікації з мешканцями тимчасово окупованих територій (оцінка та пошук нових моделей)». Підготовлений аналітичний звіт передано спеціалістам міністерства для вивчення та впровадження рекомендацій.

27.06.2019

Володимир Кіпень,

Донецький Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу

Український інститут соціальних досліджень ім.О.Яременка та Центр Соціальний моніторинг провели соціологічне опитування з 13 по 19 червня 2019 року (smc.org.ua/news/ukrayina-sogodni-vyklyky-ta-perspektyvy-2). Серед звичних  проблем вибору політиків і партій вияснялись і «сприйняття можливих моделей вирішення конфлікту на Сході».

Як соціолог зі Сходу, з Донецька, і як громадянин не можу не прокоментувати подану для публічного вжитку цю «соціологічну» інформацію.

26.06.2019

В Києві в Національному університеті Києво-Могилянська Академія 25 червня представники аналітичних центрів, експерти та співробітники університетів України провели зустріч-брейншторм: «Перспективи діяльності аналітичних центрів в університетах». Володимир Кіпень, голова ІСДПА, взяв участь в обговоренні.

Під час зустрічі обговорювались наступні питання:

-           Яка ніша університетських аналітичних центрів? Які продукти і для кого вони мають готувати?

-           Як «вбудовується» діяльність аналітичних центрів у загальну стратегію університету?

21.06.2019

20 червня офіційно завершилась подача заяв у ЦВК для реєстрації кандидатів, а вже сьогодні

Страницы