Засідання наглядової ради проекту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці»

24.05.2015

22 травня 2015 року у Києві пройшло перше засідання Наглядової Ради проекту Міжнародного фонду «Відродження» "Європейський розвиток Донецького національного університету у Вінниці".

            Наглядова рада включає авторитетних політиків, бізнесменів, громадських діячів, інтелектуалів. До її складу входять Олексій Рябчин - народний депутат України, Олексій Порошенко - народний депутат України, Ігор Івасюк – заступник голови Вінницької обладміністрації, Геннадій Чижиков – президент Української торгово-промислової палати, Олена Стяжкіна – д.і.н., професор ДонНУ, письменниця, Ігор Тодоров – д.і.н., проф. Ужгородського національного університету, Євген Бачинський – член правління Міжнародного фонду «Відродження» в Україні, Аліна Правдиченко, юрист. В роботі прийняв участь виконавчий директор Фонду Євген Бистрицький. Затверджено Положення про Наглядову Раду проекту "Європейський розвиток Донецького національного університету у Вінниці". Наглядова Рада отримала достатні повноваження для контролю і підтримки ефективної реалізації Проекту. Це:

  • Здійснення поточного контролю за реалізацією Проекту, зокрема і за фінансовими витратами за Проектом та цільовим використанням коштів за Проектом;
  • Прийняття від Виконавця, Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу, проміжних та остаточного звітів про реалізацію Проекту;
  • Прийняття рішення про залучення аудиторів для проведення перевірок діяльності за Проектом;
  • Надання рекомендацій з приводу діяльності в рамках Проекту;
  • Затвердження висновків  щодо доцільності внесення змін до фінансової або змістовної частини Проекту, які можуть бути запропоновані Виконавцем.

З інформацією про напрями Проекту та їх бюджети виступив керівник ІСДПА, генеральний менеджер Проекту Володимир Кіпень. Бюджети Наглядова рада затвердила та рекомендувала посилити підтримку академічної мобільності студентів ДонНУ, виділивши на це біля 400 тис.грн. на 2015 рік.

По тому директор Фонду підписав Угоду про фінансування Проекту "Європейський розвиток Донецького національного університету у Вінниці", яка передбачає виділення 7 млн.грн. на 2015 рік для інвестицій у ДонНУ.