ЗАТВЕРДЖЕННЯ МЕТОДОЛОГІЯ АНАЛІЗУ ВІДНОСИН МІЖ ГРОМАДЯНАМИ І ВЛАДОЮ У СХІДНІЙ УКРАЇНІ

22.01.2020

Програмою USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» організована скайп-дискусія з обговоренням поданої Інститутом методології дослідження «Політико-економічний аналіз:  Відносини між громадянами та місцевою владою в Донецькій і Луганській областях України» та наступних кроків по імплементації його.

В дискусії прийняли участь керівники, менеджери і експерти програми Майкл Стівейтер, Аліса Хенсон, Лариса Романенко, Рейчел Райс, Сантьяго Вільявесес та представники команди програми в Краматорську, Маріуполі та Сєвєродонецьку Мукомел Іван, Рябий Олександр, Іванова Ірина, Подколкіна Ніна та інші. Інститут представляли Володимир Кіпень, Максим Авксентьєв та Борис Войнаровський.

Обговорені питання врахування особливостей індуктивного підходу в політико-економічному аналізі з наголосом на якісних методиках збору інформації, важливості практичної направленості результатів дослідження для успішної реалізації актуальних завдань програми DG East.

Уточнені позиції дослідницької групи та потреби команди програми. За результатами дискусії керівництво програми DG East затвердило методологію та графік імплементації дослідження. Визначено необхідним продовжити роботу над програмою емпіричних досліджень командою DG East та ДІСДПА в Краматорську в середині лютого.

Розрахований на п'ять років проект «Демократичне врядування у Східній Україні» має сприяти зростанню суспільної впевненості та довіри між громадянами та органами влади на сході країни, що стане одним із інструментів досягнення ширшої мети USAID у сфері розвитку, а саме пом’якшення наслідків російської агресії проти України.