Забезпечення виборчих та інших прав внутрішньо переміщених осіб: діалог з депутатами

16.04.2018

Запрошуємо на круглий стіл "Забезпечення виборчих та інших прав внутрішньо переміщених осіб: діалог з депутатами", який відбудеться який відбудеться 18 квітня у Вінниці у Прес-клубі о 16:00.

Теми для обговорення:

- право голосу переселенців та підтримка депутатами звернення до ВР України щодо прийняття законопроекту №6240;

- реалізація житлових прав ВПО, обговорення перспективних практик;

- інші актуальні питання.

За офіційними даними, станом на сьогодні на Вінниччині мешкає біля 12 тис. переселенців. Через неврегульованість українського законодавства, вони, а також інші ВПО в Україні, чисельність яких становить близько 4% дорослого населення, четвертий рік не можуть скористатися одним із базових конституційних прав громадянина. Зокрема, вони залишаються без права голосу на місцевих виборах та в одномандатних округах на виборах до Верховної Ради.

Учасники: депутати Вінницької міськради, працівники міськвиконкому, представники громадських організацій ВПО - Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу, «Спільна справа», Фонду «Правовий захист», працівники ДонНУ ім. Василя Стуса та ін.

Місце: Вінницький прес-клуб (Соборна 67, 1-й поверх, конференц-зала)

Дата і час: 18 квітня о 16:00

Для підтвердження участі пишіть на електронну пошту

disrpa@gmail.com (Володимир Кіпень)

 

Цей захід реалізується ГО Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу в коаліції з громадською організацією «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» в рамках проекту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Британської допомоги від уряду Великої Британії.  Це – складова постійної спільної роботи зі зміцнення демократичного прогресу в Україні, яка підтримується урядом Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цьому документі, належать автору і не обов’язково відображають погляди уряду Великої Британії.