ВИБОРЧА КАМПАНІЯ, СВІДОМИЙ ВИБІР ТА ПРАВА ВИБОРЦІВ-ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

17.01.2019

Вінницький прес-клуб організував прес-конференцію для журналістів та громадськості з проблематики президентської виборчої кампанії в країні, що офіційно стартувала з початку року.

Спікерами стали Владислав Телень (Вінницький Комітет виборців України), Анатолій Синявський, очільник вінницького Державного реєстру виборців та Володимир Кіпень, голова ІСДПА.

Володимир Кіпень зупинився на загрозах від виборів як "параду обіцянок" і необхідності свідомого та раціонального вибору, а отже публічного порівняння обгрунтованості програм та позицій кандидатів. Саме це пропонує робити створена із громадських експертів неполітична платформа ВиборчаРадаUA. Окремо зупинився на можливості голосувати на президентських виборах переселенцям через просту зміну місця голосування в Реєстрі виборців. Кампанія #коженголосважливий, що здійснюється громадським холдингом «Група впливу» направлена на політичну просвіту і захист виборчих прав найбільш вразливих груп виборців, зокрема і ВПО.

Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Podii/prezidentski-vibori-2019-scho-varto-znati-vinnichanam-10767559.html?fbclid=IwAR0TDm1YA5BwJ97EPc02dAxDj4sJrxBBGb8t4P3AIB_oocIlTHpq-8J96lg