УЧАСТЬ В ХІ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКІЙ ЗУСТРІЧІ НАУКОВЦІВ

24.09.2018

20 – 23 вересня 2018 року декан історичного факультету ДонНУ ім.В.Стуса Юрій Теміров взяв участь в ХІ українсько-польській зустрічі “Минуле, сучасне, майбутнє”, яка проходила у м. Яремче. Ініціаторами та співорганізаторами зустрічі виступали Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Варшавський університет, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень імені Івана Кураса НАН України та редакція газети «Kurier Galicyjski» за підтримки МЗС України та МЗС Республіки Польща.

Теміров Ю.Т. активно долучився до роботи секцій. Секції працювали у форматі дискусій відносно геополітичного та безпекового вимірів українсько-польського міждержавного діалогу, політики історичної пам'яті в Україні та Польщі, стратегічного партнерства в економічній сфері, а також загальної дискусії, присвяченої співпраці України та Польщі в майбутньому. 
У рамках культурної програми учасникам зустрічі “Минуле, сучасне, майбутнє” презентували діяльність Центру європейських проектів і "Галицького клубу", книги проф. Б.Гудя, проф. А.З.Новака, Є. Магди та інших відомих науковців. Учасники отримали змогу відвідати Міжнародний науковий центр “Обсерваторія” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Варшавського університету на горі Піп Іван.
 

В цілому ХІ українсько-польська зустріч була досить насиченою та цікавою. Учасники висловили власну позицію, обмінялися думками та спробували знайти найбільш дієві механізми подальшої співпраці України та Польщі.