СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ ІНСТИТУТУ ТА DG EAST В КРАМАТОРСЬКУ

07.03.2020

В реалізації проекту ДІСДПА «ПЕА: відносини між населенням та місцевою владою в Донецькій і Луганській областях» зроблено важливий крок. У Краматорську 4-6 березня пройшла стратегічна сесія з метою вироблення та затвердження методології, графіку робіт та територій ПЕА. Два дні аналітики Інституту разом зі співробітниками Програми DG East опрацьовували методологію політико-економічного аналізу для налагодження відносин між громадянами і місцевою владою на Донбасі. Фасилітацію здійснювали експерт Сантьяго Вільявесес, керівник проекту DG East Майкл Стайфатер та проектний менеджер Лариса Романенко. Третій день був присвячений тренінгу для польових дослідників Інституту, що працюватимуть на визначених територіях. Його проводив голова Інституту Володимир Кіпень. Загалом в сесіях прийняли участь 10 аналітиків та дослідників Інституту.

Результатом стали визначені «точки входу» як проблеми для аналізу, трьохмісячний графік робіт та п’ять територіальних громад – Краматорськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Покровськ та Станиця Луганська.

Учасниками набуті нові знання з якісної соціології та методики польової роботи в проведенні прикладного ПЕА. Панувала атмосфера конструктивної інтелектуальної напруги.

Учасники віддавали звіт в тому, що команди несуть високу відповідальність за результат. Тільки краща робота влади і активність громадян стануть аргументом для населення на ТОТ щодо українського вибору.