СТАРТ АНКЕТУВАННЯ ВІННИЧАН З ПОТРЕБ У НЕФОРМАЛЬНІЙ ОСВІТІ

13.07.2020

Інститут запустив старт анкетного опитування дорослого населення Вінниці щодо потреб у освітніх послугах для додаткового навчання і розвитку нових компетенцій у людей, що мають вже формальну освіту різних рівнів. У нинішній час стрімких перемін щодо навиків і компетенцій працівників без постійного перенавчання чи отримання нових знань і навичок більшість людей у найближчі роки буде стикатися з загрозами втрати роботи чи втрати перспектив. Створення у громадах сприятливого простору для навчання впродовж життя дорослого населення стане вагомою умовою нарощування громадами власного соціального капіталу та суттєвою конкурентною перевагою. Окрім того, включення в перенавчання і отримання нових компетенцій щонайбільше людей з вразливих соціальних груп сприятиме їх кращій соціальній адаптації та зменшенню бідності серед них.

Такі підходи закладені в проект «Освітні потреби і неформальна освіта у Вінницькій територіальній громаді». Проект реалізується ГО «Центр Поділля-Соціум», дослідницьку частину його виконує ДІСДПА. Проект підтриманий німецьким фондом DVV International.

Анкетування проводитиметься впродовж 10 днів комбінованим способом – через дистанційне заповнення он-лайн гугл-форми та стандартним методом face to face.

Посилання на лінк анкети https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVnSEaZMdslWHPuCCN2YWxGQgYo6EgtvWUQpYxFm3HGuFgZw/viewform?usp=sf_link