РОЛЬ ІГС ТА АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ У РОЗВИТКУ МІСТА

31.07.2020

У Вінниці відбулася он-лайн дискусія за темою «Роль інститутів громадського суспільства та аналітичних центрів у розвитку міста», організована міською владою та хабом для ІГС «Місто змістів». В  обговоренні прийняли участь біля тридцяти громадських лідерів, представники муніципалітету міста. Мова йшла про громадське обговорення розробки Стратегії розвитку «Вінниця-2030» в частині основних стратегем щодо перспектив громадянського суспільства та такого його сегменту як регіональні аналітичні центри. Модерували дискусію Олена Данилова (керівник хабу «Місто змістів») та Софія Мельник (координатор розробки Стратегії).

Місце і роботу аналітичних недержавних центрі в в Україні описала Маріанна Факхурдінова з київського центру «Нова Європа». Досвід функціонування регіонального аналітичного центру Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу висвітлив голова Інституту Володимир Кіпень.

Прийнята пропозиція сформулювати окремі позиції в Стратегії «Вінниця-2030» по підтримці і розвитку місцевих громадських аналітичних інституцій для забезпечення грунтовного аналітичного супроводу політик по розв’язанню проблем громади.