Ректор ДонНУ Р.Гринюк: "Підтримка МФ "Відродження" забезпечує відновлення і розвиток університету"

02.09.2015

На урочистій посвяті студентів-першокурсників 31 серпня ректор підкреслив активне відновлення і розвиток технічної бази евакуйованого з Донецька університету. Відзначив особливу роль підтримки з боку Міжнародного фонду "Відродження".

31 серпня 2015 року у Донецькому національному університеті відбулось урочисте посвячення першокурсників у студенти. Під час свого виступу ректор ДонНУ Роман Гринюк високо оцінив підтримку міжнародних та вітчизняних донорів, які направили свої ресурси на розбудову університету. Серед головних донорів Роман Федорович відзначив МФ «Відродження», який підтримав проект «Європейський розвиток ДонНУ».

Виступаючи перед студентами, їх батьками, професорсько-викладацьким складом, представниками органів влади, інститутів громадянського суспільства та ЗМІ він зазначив: «За підтримки українських та міжнародних партнерів майже повністю було відновлено і матеріально-технічну базу університету. У рамках реалізації проекту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці», підтриманого Міжнародним Фондом «Відродження», закуплено нові меблі для аудиторій, обладнання для комп’ютерних класів, лінгафонного кабінету і продакш-студії. Відновлюється наукова інфраструктура. Введено в дію дослідницькі лабораторії для природничих факультетів.  Створено клас дистанційної освіти, а також сучасна електрона бібліотека. Розроблено англомовні навчальні курси. Та багато, багато іншого…»

ДонНУ у Вінниці успішно провів свою першу вступну кампанію набору студентів. В 2015 році в університет прийшли 2450 нових студентів всіх рівнів навчання, з них більше 1000 - першокурсники.