ПОЛІТИЧНА ОСВІТА В УКРАЇНІ

18.12.2019

Центр Разумкова за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні провів в Києві 18 грудня Круглий стіл «Політична освіта в Україні: сучасний стан і перспективи удосконалення».

Участь у дискусії взяли представники законодавчої та виконавчої влади, науковці, державні та незалежні експерти України, представники вищих навчальних закладів, асоціацій та міжнародних організацій.

Виступ голови Інституту Володимира Кіпеня був зосереджений на аналізі 4-х основних просторів, від яких залежить ефективність політичної освіти в країні. Це а) інституційно-нормативні умови, б) змістовно-цільове наповнення системи освіти, в) протидія деструктивному впливу олігархічних ЗМІ всередині і ворожої пропагандистської машини ззовні та г) очищення реального життя українського суспільства від тих соціальних і політичних патологій, що дискредитують цінності демократії, державотворення, українського патріотизму і активного громадянства.

На заході буде презентовано інформаційно-аналітичні матеріали «Політична освіта в Україні: стан і проблеми розвитку».

У ході дискусії обговорено наступні питання:

  • Політична освіта в Україні: чи відповідає нинішній стан сучасним потребам?
  • Цілі політичної освіти: які особливості зумовлює український контекст?
  • Державний і недержавний компоненти політичної освіти в Україні: співвідношення і характер взаємовідносини?

Повний зміст експертного круглого столу дивитись тут http://razumkov.org.ua/novyny/kruglyi-stil-politychna-osvita-v-ukraini-suchasnyi-stan-i-perspektyvy-udoskonalennia