ПЕРЕДАЧА БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ ДОННУ

22.08.2015

Сьогодні, 21 серпня, Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу в рамках проекту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці», підтриманого міжнародним фондом «Відродження», передав Донецькому національному університету комп’ютерну техніку та мережеве обладнання. Університет отримав його як благодійну допомогу на власний розвиток.

Отриманою технікою та обладнанням облаштовуються комп’ютерні класи, комплекс дистанційної освіти, продакшн-студія, навчальні лабораторії та переоснащується мережа Інтернет в трьох корпусах ДонНУ («Кристал», «Фрунзе» та «Київський»).

Акти прийому-передачі підписали Роман #Гринюк, ректор ДонНУ та Володимир #Кіпень, голова ІСДПА. Вартість техніки та обладнання, що було передано зараз університету, становить 1,5 млн. гривень.  Разом з попередньою партію, переданою Інститутом ДонНУ у липні, комп’ютерної техніки та мережевого обладнання подаровано університету сумарно на 2,35 млн.гривень.

Компютерне обладнання закуплене у компаніїї «АВ-ПРО», яка запропонувала найкращі умови на оголошеному конкурсі. Донецький національний університет вдячний компанії «АВ-ПРО» за своєчасне та якісне виконання своїх зобов'язань.

До кінця місяця планується ще кілька поставок навчального обладнання та меблів. Зокрема, очікується нова фізична лабораторія та меблі для трьох комп’ютерних класів і лінгафонного кабінету.

#ДонНУ #Вінниця #Відродження #ІСДПА