НАЦІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО ТА ВЛАДА»

07.11.2015

6 листопада 2015 року в стінах готелю «Президент» м. Київ відбулася національна конференція «Громадянське суспільство та влада: Стратегія співробітництва та розвитку на 2016-2020 рр». Учасниками її стали близько сотні відомих громадських діячів України та впливові політики і чиновники.

У рамках конференції представники державних установ і громадянського суспільства обговорили роль громадянського суспільства у процесі реформ в Україні. Розроблені рекомендації щодо оновлення Національної стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства до 2020 року. Зокрема, були прийняті рекомендації від  Інституту.

  Учасниками конференції було рекомендовано продовжити наповнення стратегії в онлайн-форматі. Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу разом з іншими представниками громадських організацій Вінничини заявили про готовність втілювати  стратегію на території Вінницької області. Інститут представляв аналітик-стажер П.Лавриновський.

Конференція організована Координатором проектів Організації з безпеки і співробітництва  Європі (ОБСЄ) і Адміністрацією Президента України у партнерстві з  Програмою розвитку ООН (ПРООН).