Ірина Геращенко в ДонНУ

23.10.2015

22.10.2015 року до Донецького національного університету завітала Ірина Геращенко, Народний депутат, Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації вДонецькій та Луганській областях. Під час візиту пані Ірина поспілкувалась із керівництвом ДонНУ з приводу ситуації, в якій опинився університет, проблемних питань щодо фінансування вишу, відновлення матеріально-технічної бази, вирішення соціально-побутових проблем студентів та співробітників.

Пані Ірина також оглянула нові лабораторії та аудиторії, обладнані в рамках проекту «Європейський розвиток ДонНУ у Вінниці» за підтримки МФ «Відродження» та інших донорів, які надали допомогу університету.

Кульмінацією візиту стала зустріч із студентами ДонНУ, під час якої були обговорені питання реалізації Мінських угод, гуманітарної ситуації на окупованих територіях та захисту прав вимушено переміщених осіб.

Донецький національний університет дякує пані Ірині Геращенко та письменниці Марії Матіос за книги, які вони подарували нашому університету.