Акція "НЕВИДИМІ ВИБОРЦІ"

12.03.2018

19 березня 2018 р. о 10:30 біля комітетів Верховної Ради (вул. Грушевського, 18/2) відбудеться акція "НЕВИДИМІ ВИБОРЦІ". Мета - підтримати Законопроект №6240 щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян, розгляд якого народні депутати уже рік відкладають.

Цей захід - фінальна серія флеш-мобу "#12 Днів вистачить", який розповідає про конкретних людей, що змушені були залишити свої домівки внаслідок російської агресії. Зараз ці люди облаштовують життя та побут на нових територіях, впливають на життя місцевих громад. Це - освітяни, підприємці, військові, ветерани АТО, журналісти, волонтери, громадські активісти, правозахисники, депутати, релігійні лідери - представники різних професій та груп громадян, які однак не можуть повною мірою скористатися своїм виборчим правом на місцевих виборах та в одномандатних округах на парламентських виборах.
 
До акції вже долучились: Громадянська мережа ОПОРА, Донбасс SOS, Крим SOS, Восток SOS, БФ Право на Захист, Благодійний фонд допомоги батальйону "Донбас", Центр інформації про права людини, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Регіональний центр прав людини.
 
Організатори: Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» (тел. для довідок 0504770800)
 
Докладніше про акцію - на сторінці події у ФБ.
 
Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення події!

Захід відбудеться в рамках проекту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Британської допомоги від уряду Великої Британії. Це – складова постійної спільної роботи зі зміцнення демократичного прогресу в Україні, яка підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерством міжнародних справ Канади та урядом Великої Британії.

ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»
м.Київ, вул.Саксаганського, 41В, кв.4. 

тел.: +38 050 477 08 00

grupa.vplyvu@gmail.com