Новини

05.08.2020

Віце-голова інституту, декан факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса Юрій Теміров публікує аналітичний матеріал «Неоімперіалізм: загрозливість порожнечі», підготовлений польською для конференції у Варшаві «Неоімперіалізм між Балтикою та Чорним морем».

31.07.2020

У Вінниці відбулася он-лайн дискусія за темою «Роль інститутів громадського суспільства та аналітичних центрів у розвитку міста», організована міською владою та хабом для ІГС «Місто змістів». В  обговоренні прийняли участь біля тридцяти громадських лідерів, представники муніципалітету міста. Мова йшла про громадське обговорення розробки Стратегії розвитку «Вінниця-2030» в частині основних стратегем щодо перспектив громадянського суспільства та такого його сегменту як регіональні аналітичні центри.

30.07.2020

МИ МАЄМО ОБЄДНАТИСЯ!

Заява Консорціуму щодо дискредитації громадянського суспільства

Закликаємо увесь громадський сектор, всі неприбуткові організації та небайдужих громадян об’єднуватися для захисту від законодавчих атак!  

30.07.2020

Голова Інституту Володимир Кіпень провів семінар-нараду з дослідницькою групою проекту «Освітні потреби та неформальна освіта дорослих у Вінницькій громаді». Обговорювались попередні результати по трьох напрямах дослідження. Дослідник Інституту Марія Доценко доповіла про результати первинної обробки глибинних інтерв’ю з експертами від провайдерів освітніх послуг, від відповідних інститутів громадянського суспільства та від представників міської влади.

16.07.2020

Дослідницька команда Інституту приступила до 3-го завершального етапу масштабного 6-ти місячного дослідження відносин між громадянами і місцевою владою на Донбасі, за підтримки програми DG East від USAID.

13.07.2020

Інститут запустив старт анкетного опитування дорослого населення Вінниці щодо потреб у освітніх послугах для додаткового навчання і розвитку нових компетенцій у людей, що мають вже формальну освіту різних рівнів. У нинішній час стрімких перемін щодо навиків і компетенцій працівників без постійного перенавчання чи отримання нових знань і навичок більшість людей у найближчі роки буде стикатися з загрозами втрати роботи чи втрати перспектив.

09.07.2020

У рамках комплексного дослідження освітніх потреб вразливих груп за проектом «Освітні потреби і неформальна освіта дорослих у Вінницькій територіальній громаді» проведена 5-та фокус-група. У фокус-груповій дискусії взяли участь особи з інвалідністю. Зустріч було проведено в Центрі реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк. Проект реалізується Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу на замовлення ГО «Центр Поділля-Соціум» і за підтримки DVV International.

06.07.2020

Дослідницька команда ДІСДПА завершила анкетне опитування населення в 5 містах Донбасу – Краматорську, Маріуполі, Покровську, Сєвєродонецьку та Станиці Луганській.

05.07.2020

5 липня Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу зроблено черговий крок у комплексному дослідженні за проектом «Освітні потреби і неформальна освіта дорослих у Вінницькій територіальній громаді». У роботі фокус-групової дискусії взяли участь мами, які мають різний досвід перебування у декретній відпустці. Надзвичайно змістовна, позитивна і конструктивна дискусія дозволила прояснити багато важливих сторін із життів «вінницьких мам» та розвіяти цілу низку стереотипів щодо потреб жінок з малими дітьми.

04.07.2020

4 липня Донецьким інститутом соціальних досліджень і політичного аналізу зроблено черговий крок у комплексному дослідженні Інституту освітніх потреб вразливих груп за проектом «Освітні потреби і неформальна освіта дорослих у Вінницькій територіальній громаді». В роботі фокус-групової дискусії взяли участь учасники і учасниці АТО /ООС з Вінниччини.

Страницы