Новини

07.03.2020

В реалізації проекту ДІСДПА «ПЕА: відносини між населенням та місцевою владою в Донецькій і Луганській областях» зроблено важливий крок. У Краматорську 4-6 березня пройшла стратегічна сесія з метою вироблення та затвердження методології, графіку робіт та територій ПЕА. Два дні аналітики Інституту разом зі співробітниками Програми DG East опрацьовували методологію політико-економічного аналізу для налагодження відносин між громадянами і місцевою владою на Донбасі.

27.02.2020

24 лютого розпочався академічний візит декана факультету історії та міжнародних відносин ДонНУ імені Василя Стуса та віце-голови Інституту Юрія Темірова до партнерів з Факультету політичних наук та міжнародних студій Варшавського університету.

25.02.2020

Голова Інституту Володимир Кіпень зустрівся з Президентом громадського фонду «Центр аналізу і прогнозування «Відкритий світ»» Олжасом Сулейменовим з Казахстану. Співпраця, що почалася з 2014 року, буде продовжена. Було домовлено про офіційне закріплення контактів між аналітиками на рівні Інституту, Фонду і факультету історії та міжнародних відносин ДонНУ ім. Василя Стуса. Договір про співпрацю буде підписаний в найближчий час. Передбачено обмін результатами проведених дослідницьких проектів та ініціювання спільних дослідницьких проектів.

31.01.2020

Центр Разумкова провів 30 січня 2020 р. в Києві публічну дискусію «Майбутнє аналітичних центрів в Україні: завдання, виклики, можливості». Дискусії передувала презентація Юрія ЯКИМЕНКО, заступника генерального директора з  аналітичної роботи. Було представлене місце українських аналітичних центрів у Світовому рейтингу аналітичних центрів – 2019, підготовленому Програмою дослідження аналітичних центрів та громадянського суспільства Університету Пенсильванії (США).

28.01.2020

Аналітики Інституту завершили та надали Генеральній дирекції в Україні програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Попередній звіт за результатами кабінетного дослідження проблеми взаємодії громадян та громадянського суспільства з місцевою владою та домінуючими в регіоні політико-економічними акторами.

22.01.2020

Програмою USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» організована скайп-дискусія з обговоренням поданої Інститутом методології дослідження «Політико-економічний аналіз:  Відносини між громадянами та місцевою владою в Донецькій і Луганській областях України» та наступних кроків по імплементації його.

09.01.2020

Генеральній дирекції в Україні програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» подано аналітичною групою Інституту уточнену методологію та графік реалізації затвердженого дослідницького проекту.  

30.12.2019

Донецький Інститут Соціальних Досліджень і Політичного Аналізу виграв конкурс на реалізацію проекту «Політико-економічний аналіз: Відносини між громадянами та місцевою владою в Донецькій і Луганській областях України» для програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

23.12.2019

Виборчий кодекс, за який 19 грудня проголосували 330 народних депутатів, включає прогресивні норми щодо виборчих прав ВПО та мобільних всередині країни громадян. 

18.12.2019

Центр Разумкова за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні провів в Києві 18 грудня Круглий стіл «Політична освіта в Україні: сучасний стан і перспективи удосконалення».

Участь у дискусії взяли представники законодавчої та виконавчої влади, науковці, державні та незалежні експерти України, представники вищих навчальних закладів, асоціацій та міжнародних організацій.

Страницы