Новини

15.09.2020

Експертка Інституту Марія Доценко взяла участь у шостому «Донбас Медіа Форумі», який відбувся 11-12 вересня  в онлайн форматі. Такі Форуми стали уже досить помітною подією в медіасередовищі не лише Донбасу, а й України.

У переліку заявлених тем одна з головних: постконфліктне врегулювання і підтримка громадських дискусій про мирне політико-дипломатичне вирішення ситуації на Сході України. Поставлена мета – зробити інформаційно якомога більше для того, щоб припинити конфлікт.

05.09.2020

Завершений дослідницький проект ДІСДПА по вивченню освітніх потреб дорослого населення Вінницької міської громади і стану їх забезпечення через неформальну освіту. Проект виконувався в рамках договору про співпрацю з ГО «Центр Поділля-Соціум» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

03.09.2020

3 вересня Голова Інституту Володимир Кіпень взяв участь у прес-конференції «Місія можлива: проголосуй на місцевих виборах там, де живеш. Лишилося 7 днів», організованій Вінницьким прес-клубом та Громадським холдингом «Група впливу».

Під час виступу Володимиром Кіпенем було наголошено на трьох важливих меседжах:

30.08.2020

25 і 26 серпня  Інститутом проведено серію фокус-групових дискусій з вінничанами щодо ставлення громадян до різних політичних партій. Проблема актуалізувалась перед близькими виборами до місцевих органів влади, які проходитимуть за партійними списками.

Вияснилась досить слабка поінформованість значної частки виборців про програми, діяльність та команди практично всіх партій. Домінував при виборі підтримки чи непідтримки партій фактор лідера. Місцевих представників навіть основних політичних сил Вінниці  виборці практично не знають.

05.08.2020

Віце-голова інституту, декан факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса Юрій Теміров публікує аналітичний матеріал «Неоімперіалізм: загрозливість порожнечі», підготовлений польською для конференції у Варшаві «Неоімперіалізм між Балтикою та Чорним морем».

31.07.2020

У Вінниці відбулася он-лайн дискусія за темою «Роль інститутів громадського суспільства та аналітичних центрів у розвитку міста», організована міською владою та хабом для ІГС «Місто змістів». В  обговоренні прийняли участь біля тридцяти громадських лідерів, представники муніципалітету міста. Мова йшла про громадське обговорення розробки Стратегії розвитку «Вінниця-2030» в частині основних стратегем щодо перспектив громадянського суспільства та такого його сегменту як регіональні аналітичні центри.

30.07.2020

МИ МАЄМО ОБЄДНАТИСЯ!

Заява Консорціуму щодо дискредитації громадянського суспільства

Закликаємо увесь громадський сектор, всі неприбуткові організації та небайдужих громадян об’єднуватися для захисту від законодавчих атак!  

30.07.2020

Голова Інституту Володимир Кіпень провів семінар-нараду з дослідницькою групою проекту «Освітні потреби та неформальна освіта дорослих у Вінницькій громаді». Обговорювались попередні результати по трьох напрямах дослідження. Дослідник Інституту Марія Доценко доповіла про результати первинної обробки глибинних інтерв’ю з експертами від провайдерів освітніх послуг, від відповідних інститутів громадянського суспільства та від представників міської влади.

16.07.2020

Дослідницька команда Інституту приступила до 3-го завершального етапу масштабного 6-ти місячного дослідження відносин між громадянами і місцевою владою на Донбасі, за підтримки програми DG East від USAID.

13.07.2020

Інститут запустив старт анкетного опитування дорослого населення Вінниці щодо потреб у освітніх послугах для додаткового навчання і розвитку нових компетенцій у людей, що мають вже формальну освіту різних рівнів. У нинішній час стрімких перемін щодо навиків і компетенцій працівників без постійного перенавчання чи отримання нових знань і навичок більшість людей у найближчі роки буде стикатися з загрозами втрати роботи чи втрати перспектив.

Страницы