Новини

21.10.2020

Завершений командою Інституту проєкт «ПЕА: Відносини між громадянами та місцевою владою в Донецькій і Луганській областях», що здійснювався за підтримки програми DG East, викликав зацікавлення в команді USAID. До Інституту та DG East поступило прохання презентувати основні результати здійсненого політико-економічного аналізу для більш широкої аудиторії – співробітників USAID в Україні та координаторів проєктів у Східній Україні.

25.10.2020

Голова Інституту Володимир Кіпень у день проведення місцевих виборів завітав у студію вінницької радіостанції «Місто над Бугом» для обговорення актуальних питань виборчих перегонів.

У розмові з Іриною Булгаковою мова йшла про особливості нинішньої виборчої кампанії, зростання значення виборів в органи місцевого самоврядування в умовах реформи децентралізації, форми і засоби ведення політичної передвиборної боротьби, зокрема про роль соціології – «чорної» і «білої». Коментувалась актуальна  ситуації низької явки виборців в умовах пандемії.

18.10.2020

Експертка Марія Доценко за підтримки ДІСДПА презентувала новий навчальний посібник «Видавнича справа і редагування», спрямований на підготовку фахівців у сферах філології, журналістики, соціальних комунікацій. Зміст видання охоплює витоки й етапи становлення редакторського фаху, тенденції розвитку видавничої справи на сучасному етапі, специфіку внутрішнього функціонування видавництв тощо.

07.10.2020

7 жовтня Голова Інституту Володимир Кіпень презентував аналітичний звіт за результатами комплексного дослідження «Освітні потреби і неформальна освіта дорослих» у Вінницькій міській раді.

На події були присутні міський голова Вінниці Сергій Моргунов, його заступниця, керівники 4-х міських департаментів, громадські активісти та інші зацікавлені в посиленні освітньої спроможності міста сторони. Зокрема, керівники німецької організації DVV International, які виступали донорами проекту.

15.09.2020

Експертка Інституту Марія Доценко взяла участь у шостому «Донбас Медіа Форумі», який відбувся 11-12 вересня  в онлайн форматі. Такі Форуми стали уже досить помітною подією в медіасередовищі не лише Донбасу, а й України.

У переліку заявлених тем одна з головних: постконфліктне врегулювання і підтримка громадських дискусій про мирне політико-дипломатичне вирішення ситуації на Сході України. Поставлена мета – зробити інформаційно якомога більше для того, щоб припинити конфлікт.

05.09.2020

Завершений дослідницький проект ДІСДПА по вивченню освітніх потреб дорослого населення Вінницької міської громади і стану їх забезпечення через неформальну освіту. Проект виконувався в рамках договору про співпрацю з ГО «Центр Поділля-Соціум» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

03.09.2020

3 вересня Голова Інституту Володимир Кіпень взяв участь у прес-конференції «Місія можлива: проголосуй на місцевих виборах там, де живеш. Лишилося 7 днів», організованій Вінницьким прес-клубом та Громадським холдингом «Група впливу».

Під час виступу Володимиром Кіпенем було наголошено на трьох важливих меседжах:

30.08.2020

25 і 26 серпня  Інститутом проведено серію фокус-групових дискусій з вінничанами щодо ставлення громадян до різних політичних партій. Проблема актуалізувалась перед близькими виборами до місцевих органів влади, які проходитимуть за партійними списками.

Вияснилась досить слабка поінформованість значної частки виборців про програми, діяльність та команди практично всіх партій. Домінував при виборі підтримки чи непідтримки партій фактор лідера. Місцевих представників навіть основних політичних сил Вінниці  виборці практично не знають.

05.08.2020

Віце-голова інституту, декан факультету історії та міжнародних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса Юрій Теміров публікує аналітичний матеріал «Неоімперіалізм: загрозливість порожнечі», підготовлений польською для конференції у Варшаві «Неоімперіалізм між Балтикою та Чорним морем».

31.07.2020

У Вінниці відбулася он-лайн дискусія за темою «Роль інститутів громадського суспільства та аналітичних центрів у розвитку міста», організована міською владою та хабом для ІГС «Місто змістів». В  обговоренні прийняли участь біля тридцяти громадських лідерів, представники муніципалітету міста. Мова йшла про громадське обговорення розробки Стратегії розвитку «Вінниця-2030» в частині основних стратегем щодо перспектив громадянського суспільства та такого його сегменту як регіональні аналітичні центри.

Страницы